מרכז הכשרות

מי אנחנו?

מרכז ההכשרות של עמותת צורימן קם על מנת לתת מענה מקיף לבני נוער הגרים בגולן. אנו עוסקים בחיזוק והעצמת בני נוער וילדים בעזרת מספר פרויקטים שהקמנו, ורואים חשיבות גדולה ללמד ולתת כלים ושפה מיטיבה חדשה לאלו העובדים ו\או מגדלים ילדים ובני נוער, מיומנויות אשר יאפשרו לנו לגדל אותם בדרך אשר תעצים אותם ותזכיר להם את כוחם.

ביכולתינו להיות המבוגרים המשמעותיים בחייהם, אלו הנותנים להם יד, הזוכרים את כוחם ומלווים אותם בדרכם לצמיחה והתפתחות מיטיבה ומשמעותית

יערה סולימני - מייסדת ומנכ"לית העמותה

עובדת סוציאלית , כמתמחה בעבודת שטח עם בני נוער, זכיתי למוד את שפתם. לאחר אין סוף שיחות עם נערים ונערות ומתוך שנות עבודה רבות של טיפול וסדנאות לבני נוער, הבנתי שהנוער זקוק לדבר עם אדם שיודע להקשיב לו, שמתחבר אליו ושעוזר לו לגלות את עצמו מתוך תהליך משותף ועמוק של ברור פנימי.

שירלי גוטפריד - רכזת הכשרות ומתנדבים

מטפלת גוף-נפש מזה 25 שנה מלווה ותומכת אנשים בתהליכי ריפוי. מנחת מעגלים וסדנאות ומלמדת כלים להקשבה ותנועה מתוך השראה. אוהבת למוד ולחקור את עולמות הנפש, ולתת יד להולכים בדרך.

מיכל נשיא - מנהלת בית הקפה

מטפלת בתזונה אינטגרטיבית, בעלת סטודיו שולחן האוכל- מקום לתזונה, אנשים ואוכל. אני חוקרת )אוכל(, קוצצת, מערבבת ואוהבת יין, אנשים ואוכל. עובדת עם ילדים ונוער בגינה ובמטבח מעבירה סדנאות והרצאות. מאמינה במפגש עם הנוער במטבח ומה שהוא מזמן, מחכה לו כל יום מחדש

יוסי גוזלן - מדריך מרכז נוער

התחלתי לעסוק בחינוך כמדריך נוער בגולן, משם המשכתי להדריך בפנימייה פוסט אישפוזית התהגותית. אני מאמין שכאשר אנו מקשיבים באמת לבני הנוער אנו מצליחים להגיע אליהם ולזהות את הצרכים שלהם, הם מרגישים שרואים אותם ונותנים להם מקום.

המסלולים שלנו

מרכז ההכשרות של עמותת צורימן מזמין אתכם להכיר שפה חדשה, מיומנויות ודרכים מיטיבות למפגש ועבודה עם ילדים ובני נוער.

קורה עכשיו: